TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA "SOLARIX"
SPRZEDAŻ       MONTAŻ        SERWIS

Dofinansowania

Przedstawiamy programy dofinansowań w województwie Świętokrzyskim. Pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z dotacjami. W razie pytań zachęcamy do kontaktu.
Program "Czyste powietrze"
19.09.2018
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza program dofinansowania "Czyste powietrze". Osoby fizyczne zainteresowane modernizacją kotłowni, montażem kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła lub termomodernizacją budynku mogą uzyskać dofinansowanie od 30 do 90% wartości inwestycji. Zachęcamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tego programu.
Program "AURA" - ograniczenie emisji zanieczyszczeń w Świętokrzyskim
1.03.2018
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza program dotacyjny w formie pożyczki. Osoby fizyczne zainteresowane modernizacją kotłowni, montażem kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła lub termomodernizacją budynku mogą ubiegać się o niskooprocentowany kredyt, który zostanie umorzony o 20% wartości.
Program "ZORZA" - Czyste powietrze nad Świętokrzyskim
15.02.2018
15 lutego rusza nowy nabór wniosków na wymianę kotła centralnego ogrzewania w programie "ZORZA" ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W tym roku dotację można uzyskać na kotły na ekogroszek i pellet 5. klasy, kotły gazowe oraz pompy ciepła. Wysokość dofinansowania wynosi od 3 do 5 tysięcy złotych.
Program "ZORZA" - Czyste powietrze nad Świętokrzyskim
11.09.2017
15 września rusza nowy nabór wniosków na wymianę kotła centralnego ogrzewania w programie "ZORZA" ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. W przypadku kotłów 5. klasy można uzyskać nawet 4000 zł dofinansowania. Urządzenia przez nas sprzedawane - Kostrzewa, Lazar, Windhager - spełniają wszystkie wymogi tego programu. 
Wymiana kotła na podłączenie do sieci gazowej lub miejskiej
15.08.2017
Do skorzystania z dofinansowania zachęca Wydział Zarządzania Energią Urzędu Miasta Kielce. W ramach tego programu osoby fizyczne mogą uzyskać zwrot nawet 30% kosztów kwalifikowanych. Polega on na wymianie kotła na ogrzewanie gazowe, olejowe, pompę ciepła lub podłączenie do sieci miejskiej.
Ograniczenie emisji zanieczyszczeń poprzez modernizację kotłowni lub zakup OZE
5.01.2017
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej ogłasza program dotacyjny w formie pożyczki. Osoby fizyczne zainteresowane modernizacją kotłowni, montażem kolektorów słonecznych, instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła lub termomodernizacją budynku mogą ubiegać się o niskooprocentowany kredyt. Po 3 latach regularnej spłaty zostanie on umorzony o 25% wartości. 
Technika Grzewcza i Sanitarna "Solarix", aleja Solidarności 7, 25-323 Kielce, województwo Świętokrzyskie, Polska