TECHNIKA GRZEWCZA I SANITARNA "SOLARIX"
SPRZEDAŻ       MONTAŻ        SERWIS
Od 1 maja 2019 zmiana lokalizacji firmy:
ul. Kongresowa 7, Kielce (budynek Bakamy)

Aktualności

Twin Bio Luxury Compact - nowość Kostrzewy

Prezentujemy najnowszy kocioł pelletowy firmy Kostrzewa - Twin Bio Luxury Compact. Urządzenie jest dostępne w jednostkach mocowych od 8 do 24 kW. Kocioł spełnia wymagania 5-klasy oraz Ecodesign, dzięki czemu podlega dofinansowaniu z programu "Czyste powietrze". W zależności od mocy zbiornik na paliwo ma pojemność 137 lub 202 litry. Zainteresowanych prosimy o kontakt w celu zapoznania się ze szczegółami kotła Twin Bio Luxury Compact.

    Mini Bio Luxury B - nowy kocioł Kostrzewy
Mini Bio Luxury B to najnowszy kocioł pelletowy firmy Kostrzewa. Produkt ten posiada palnik Platinum Bio VG zmieniający swoje wymiary. Zasobnik na pellet o pojemności 295 litrów jest usytowany obok kotła. Model występuje w dwóch jednostkach mocowych - 12 oraz 21 kW. Mini Bio Luxury B spełnia wymagania 5-klasy normy PN-EN 303-5:2012, tak jak wszyskie kotły Kostrzewy.

Pierwszy kondensacyjny kocioł pelletowy

Firma HKS Lazar wprowadziła na rynek nowy, kondensacyjny kocioł pelletowy - INTER FIRE 11. Urządzenie doskonale sprawdza się w nowych, niedużych budynkach. Moc znamionowa kotła to 12 kW w trybie kondensacyjnym. Produkt posiada szeroki zakres zasilania - już od 28 do 85 stopni C - dlatego najlepiej spisuje się z instalacją podłogową. Wymiennik zbudowany jest ze stali nierdzewnej i czyszczony jest automatycznie (palnik również). Zachęcamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej informacji o INTER FIRE 11 oraz zapoznać się z ofertą.

Konkurs HKS Lazar - wygraj kamerę!

Serdecznie zapraszamy użytkowników kotłów firmy HKS Lazar do wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez producenta. By powalczyć o kamerę Go Pro Hero 5 Black lub inne nagrody należy nakręcić krótki film o swojej kotłowni. Regulamin konkursu można znaleźć na stronie internetowej producenta. Życzymy powodzenia!

Nowy Mini Bio Luxury

Firma Kostrzewa zaprezentowała nową wersję kotła Mini Bio Luxury. Urządzenie to posiada zmieniający swoje wymiary palnik Platinum Bio VG. Zmianie uległa również automatyka sterująca. Model ten występuje w dwóch jednostkach mocowych - 12 oraz 21 kW. W zakładce "Oferta - Kostrzewa" można znaleźć ceny modelu Mini Bio Luxury.

Kostrzewa - kotły do Programu Niskiej Emisji

Z każdym dniem rośnie liczba klientów chętnych do skorzystania z dofinansowaniana modernizację instalacji grzewczej. Firma Kostrzewa oznaczyła swoje kotły literami NE, które spełniają wszystkie wymogi Programu Ograniczenia Niskiej Emisji. Są to produkty o parametrach najwyższej, 5-tej klasy. Zachęcamy do kontaktu, by dowiedzieć się więcej na temat urządzeń i dofinansowań w województwie Świętokrzyskim.

Promocja Windhager - BIOWIN LITE

Producent austriackich kotłów Windhager zapoczątkował nową akcję sprzedażową - KUP AUSTRIAKA W CENIE POLAKA. Urządzenie objetę promocją to BioWIN LITE, o którym więcej informacji i danych technicznych można zaczerpnąć TUTAJ.

Tabletki solne do stacji uzdatniania wody

W związku z dużym zainteresowaniem i regularną ilością montaży stacji uzdatniania wody przypominamy o możliwości zakupu w naszej firmie tabletek solnych! Towar, pakowany w worki po 25 kg, jest zawsze dostępny w dużych ilościach oraz doskonałej cenie!

Produkty ACV w naszej ofercie

Naszą ofertę wzbocił asortyment producenta techniki grzewczej ACV. Firma ta zajmuje się produkcją zasobników ciepłej wody użytkowej o wysokiej wydajności, nowoczesnych kotłów gazowych kondensacyjnych oraz pomp ciepła do c.w.u. Wkrótce informacje o produktach pojawią się w dziale "Oferta".

TWIN BIO LUXURY z palnikiem zmieniającym swoje wymiary

Kocioł Twin Bio Luxury pojawił się w ofercie firmy Kostrzewa. Urządzenie to posiada pierwszy w Polsce palnik zmieniający swoje wymiary! Kocioł dostępny jest w zakresie mocy 12, 16, 24 oraz 32 kW. Posiada dodatkową komorę do spalania drewna. Twin Bio Luxury wyposażony jest również w czujniki kontrolujące ilość paliwa w zbiorniku oraz popiołu w popielniku. Pełny opis produktu można znaleźć TUTAJ.

Easypell - nowy kocioł pelletowy firmy Viessmann

Easypell to nowe urządzenie w ofercie firmy Viessmann. Jest to kocioł pelletowy o mocy 20 kW. Urządzenie posiada automatyczne oczyszczanie tacy palnika. Wyposażony jest również w system ECO, który optymalizuje proces spalania w zależności od jakości paliwa. Więcej szczegółowych informacji można znaleźć TUTAJ.

Nowa wersja kotła Pellet Focus 21

Firma HKS Lazar wprowadziła wielkie zmiany w kotle Pellet Focus 21! Nowy design, palnik ze stali nierdzewnej z funkcją automatycznego czyszczenia, wentylator wyciągowy oraz czyszczenie wymiennika za pomocą dźwigni - to najważniejsze z zalet nowej wersji urządzenia. Dodatkowo cena kotła została obniżona o 2000 zł netto! Szczegóły w zakładce "kotły c.o. - Lazar" oraz na stronie internetowej producenta.

Nowy kocioł Kostrzewy - TWIN AGRO

W ofercie firmy Kostrzewa pojawił się pierwszy w Polsce kocioł do spalania pelletu ze słomy! Produkt występuje w mocach 24 oraz 32 kW. Design urządzenia przypomina kocioł Twin Bio. Zastosowano w nim palnik agromatic, umożliwiający spalanie pelletu czy agropelletu. Występuje również dodatkowa komora na drewno. Więcej informacji można zaczerpnąć TUTAJ.
Technika Grzewcza i Sanitarna "Solarix", ul. Kongresowa 7, 25-672 Kielce, województwo Świętokrzyskie, Polska